Predaj tovaru

    Firma RADIANT od roku 2001 poskytuje predaj vodoinštalatérskeho materiálu. V našej kamennej predajni nájdete širokú škálu materiálu. Akýkoľvek materiál máme priamo na sklade alebo ho vieme objednať podľa požiadaviek zákazníka, či už sa jedná o fyzickú osobu, právnickú osobu.

 

POZOR: Pre montážnikov a montážne firmy ponúkame zľavy!

Vodoinštalatérsky tovar

    Na našej predajni nájdete tovar potrebný na rozvody vody, odpadu, či materiál potrebného na osadenie sanity alebo zapojenie práčky. V rámci nášho sortimentu u nás nájdete vybavenie pre kompletnú inštaláciu vody, odpadu a plynu v akomkoľvek objekte. Pomôžeme Vám nie len pri výbere vhodného tovaru ale aj pri inštalácii, a to od výmeny batérie až    po kompletnú vodoinštaláciu v budovách.

Sanita

    V ponuke našich služieb nájdete aj kompletnú montáž sanity podľa vlastného výberu. V našej predajni si môžete vybrať kompletnú sanitu do kúpeľne a WC z nášho skladu, alebo Vám objednáme akýkoľvek tovar podľa aktuálnych ponúk dodávateľov. Náš ochotný tím Vám pomôže nie len pri výbere vhodnej sanity ale aj pri návrhoch a realizácii kompletných vodoinštalatérskych prácach v kúpeľni a WC.

Montáž kúrenia

    Okrem montáže kúrenia vrátane servisu a opráv Vám ponúkame kotly a náhradné diely na kotly, radiátory, ohrievače, doplnkový tovar a diely potrebné na servisnú údržbu.

 

    V prípade záujmu o náš tovar alebo služby Vám vytvoríme cenovú ponuku, a to buď priamo na predajni, alebo Vám ju zašleme mailom.